Moje dziedziny

Czy zdajesz sobie sprawę, że mamy już dostęp do wiedzy i potrafimy wyliczyć ile czasu może zająć Tobie i/lub zespołowi zdobycie nowych umiejętności i samodzielności? Oczywiście nie jest to żaden tajemniczy składnik, ale większość firm i osób pomija go w swoich strategiach realizacji celów. Naprawdę można się zdziwić jak wielką wartość on stanowi.

Jeśli brzmi to interesująco, namawiam Cię, abyśmy zrezygnowali z naiwności i przestali zakładać, że ludzie zawsze „chcą”. Ja przyjmuję, że jeśli mam być skuteczny, moje projekty najpierw **muszą** zapewniać odpowiednie narzędzia dotyczące chęci, a dopiero wówczas dbam o właściwe umiejętności, np. negocjacje, sprzedaż, przywództwo itd.

Treningi

Gdy trener prowadzi sportowców, ćwiczenia są skonstruowane odpowiednio do obranej taktyki dla zespołu. Trening sam dla siebie jest bez sensu.

Zobacz więcej

Sparingi

Kiedyś ktoś powiedział o mnie: „gdy patrzę jak pracuje, widzę niezłomną wiarę w to co robi i nieuleczalną pewność siebie”.

Zobacz więcej

Coaching

To niesamowite być świadkiem czyjegoś rozwoju. Gdy rozkwita, rośnie, nabiera siły i zaczyna jaśnieć swoimi talentami, jasnym celem i energią

Zobacz więcej

Badania

Douglas W. Hubbard powiedział: „wszystko można zmierzyć, trzeba tylko wiedzieć jaki jest cel.”

Zobacz więcej

Jak mogę Ci pomóc ?

Masz pytania ? Jesteś zainteresowany współpracą ?

Profesjonalny coach, polecam serdecznie !

Jakub Lewandowski
Webmaster, Stevedesign