To niesamowite być świadkiem czyjegoś rozwoju. Gdy rozkwita, rośnie, nabiera siły i zaczyna jaśnieć swoimi talentami, jasnym celem i energią. Gdy kreuje swoją wizję i swoją życiową misję. Gdy decyduje o tym w co będzie wierzył i co będzie jego źródłem siły oraz działań. Gdy realizuje plan sprzedażowy w firmie… Taki jest mój coaching.
Od 2009 r. jestem coachem z certyfikatem ICC. Mam za sobą wiele zrealizowanych procesów coachingowych i jestem z nich dumny. Przez te wszystkie lata – również dzięki Legalnemu Dopingowi Emocjonalnemu – opracowałem własne narzędzia coachingowe. Można powiedzieć, że mam to szczęście cieszyć się sprawdzonym i efektywnym „oprzyrządowaniem”. Do tego Insights, MindSonar, AC/DC, SHL i wyobraźnia…

Chcesz referencje?
proszę

„Mariusz zainspirował mnie do pracy nad sobą. Jako coach ma fantastyczne podejście do drugiego człowieka, jest empatyczny, pełen akceptacji. Charakteryzuje go ogromna samoświadomość, dzięki której buduje relację otwartości i zrozumienia. (…) Pomógł mi stać się tego świadomą, przez co mógł rozpocząć się proces dokonywania zmian. Zmian na lepsze.” (Magda)

Jak mogę Ci pomóc ?

Masz pytania ? Jesteś zainteresowany współpracą ?

Profesjonalny coach, polecam serdecznie !

Jakub Lewandowski
Webmaster, Stevedesign